Share|

TAISYKLĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
AutoriusPranešimas

avatar

Admin

If the full moon loves you, why worry about the stars?

» words of wisdom : 6344
» thank you : 271

RašytiTemos pavadinimas: TAISYKLĖS Pen. 02 13, 2015 5:41 pm» forumo taisyklės
Šių taisyklių privalu laikytis visiems. Pažeidus kurią nors taisyklę sulauksite įspėjimo.Du įspėjimai -IP banas neribotam laikui.


» bendrosios taisyklės
1. Registruojamės vardu ir pavarde, antras vardas nebūtinas, bet leidžiamas. Būkit geri ir nesiregistruokite visokiomis Elenomis Gilbert, būkite originalūs! Jei sunkiai sekasi sugalvoti vardą rašykite pagalbos temoje.
2. Užsiregistravus iškarto eikite ir susikurkite svarbiausias temas. Tokie kurie per tam tikrą laiką to nepadarys, bet prisijunginės bus šalinami iš forumo. Stalkerių niekas nemėgsta.
3. Užsiregistravus ir neparašius nei vieno posto, po dviejų dienų tavo anketa bus ištrinta.
4. Neflūdiname rpg temose.
5. Nereklamuok forumų per pm ar kur kitur forume, tam skirta reklamos skiltis. Tokiems reklamuotojams gręsia IP banas neribotam laikui.
6. Neaktyviu narys laikomas kai savaitę neparašo nei vieno rpg pranešimo arba neprisijungia keturias dienas. Po to jam priklausantį veidą galime atiduoti kitiems. Nebent jis būtų pranešęs tam skirtoje temoje.
7. Avataro dydis - 130x180.
8. Veikėjų skaičius neribojamas, tik žiūrėkite, kad visi būtų aktyvūs.
9. Drąsiai galit kurtis sau reikalingas rpg temas, tik nesikartokit ir vadovaukitės logika.
10. Su kitais nariais elgtis reikia draugiškai. Santykiuos aiškinkitės per PM.
11. Pasikeitus veikėją nepamiršk apie tai parašyti tam skirtoje temoje, visiems bus lengviau susigaudyti.
12. Administracijos žodis visuomet paskutinis.
13. Taisyklių neperskaitymas vėliau nuo atsakomybės neatleidžia.
14. Nekopijuokite forumo stiliaus detalių ir koduočių. Norite naudoti tokią pačią? Atsiklauskite.


» rpg taisyklės
1. Jei jau esame lietuviai tai pagal galimybes ir rašome lietuviškai, tvarkingai dėliojame skyrybos ženklus ir t.t.
2. Vienu metu galima būti neribotam skaičiui rpg vietų.
3. Nėra uždrausta žudyti kitų veikėjus jei su veikėjo savininku apie tai sutarta.
4. Neignoruokite vienas kitų meet'ų temoje. Jeigu jau labai nenorite eiti su kažkuo kas vis dar yra online ir yra parašęs prieš jus naudokitės PM ir tarkitės su tais, kuriais norite.
5. Tiesiog patarimas - pasistenkite, kad jūsų pranešimai neapsiribotų 2-3 žodžiais. Pasitelkite fantaziją, aprašykite veikėjo išvaizdą, jausmus, aplinką. Visiems bus įdomiau!
6. Forume temos ,,įėjimas/išėjimas" ir ,,koridorius", bei pan. yra sukurtos ne veltui. Nebent veikėjas moka teleportuotis. Skrendant į kitą šalį būtina naudokitės lėktuvais ir oro uostais. Tas pats galioja ir kur nors atvykus, nepamirškite pasistatyti mašiną ir t.t.
7. Nesekame ar gyvena jūsų veikėjas name ar dėžėje nuo batų. Galite turėti namus, galite ne. Juos statome įvairiuose vietose, taigi nebijokite paprašyti.
8. Neapsimeskite visažiniais dievais, kaip ir realiame gyvenime Jūsų veikėjas gali pasiklysti naujame mieste, išversti kavos puodelį taip apliedamas save, pavargti ilgai važinėjus dviračiu ar pan.
9. Vaikų turėti galima, nėštumas trunka vieną/dvi realaus gyvenimo savaites. Bet jeigu jau turite tą rėkiantį kamuoliuką tai nepamirškite ir nenumeskite kur nors.

+ forume siekiame tenkinti visų narių interesus, taigi jeigu kažkas užkliuvo, nori papildomos rpg vietos, norėtum ko nors, tiesiog rašyk man ir mes tikrai rasime sprendimą. esmė -  kiekvienam nariui pagal poreikius, išreiškus norą taisyklės gali būti šiek tiek ,,apeitos".« The human heart beats approximately 4,000 times per hour and each pulse, each throb, each palpitation is a trophy engraved with the words “you are still alive.” You are still alive. Act like it. »
Atgal į viršų Go down

TAISYKLĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WELCOME! :: forumas-