Share|

rūšių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
AutoriusPranešimas

avatar

Admin

If the full moon loves you, why worry about the stars?

» words of wisdom : 6344
» thank you : 271

RašytiTemos pavadinimas: rūšių aprašymai Pen. 02 13, 2015 6:14 pm


f e n i a n e s

Galingos būtybės kilusios iš visos tamsiosios pasaulio energijos. Ilgą laiką snaudusios požeminiame pasaulyje ilgainiui nuspręndė, kad ten susikaupusiu kančių joms neužtenka. Iškilusios į pavirsių atliko galingas apeigas, kurios sutrukdė sielų patekimą į dangų. Fiziškai stiprūs, patrauklios išvaizdos padarai. Užsiima juodąja magija, buria runomis, kurių dėka geba materelizuoti tamsiąja energiją ir iššaukti gamtos katastrofas, lietų. Runos juos taip pat gydo. Stiprėja aplinkui siautėjant chaosui, stebint kančias. Atsidūrus arti serafinų jaučiasi nejaukiai. Pažvelgus į jų akis apsilpsta. Poruojantis su žmonėmis gimsta detrianai dėl to daugelis žmonių rasę ėme tik dar labiau niekinti ir bet koks fizinis kontaktas su žmonėmis fenianų tarpe niekinamas. Dažniausiai vaikšto apsupti šmėklų. Kuo jų aplinkui daugiau - tuo fenianai stipresni.

b a s h e r e s

Galingi burtininkai ir raganos, energijos besisemiantys iš gamtos. Fenianams palikus požemius susapnavo sapnus primenančius apie jų tikrąją paskirtį. Ilgainiui taip išsivystė ištisos basherų kartos. Medžiotojams gaudant šmėklas ilgainiui išmoko jas prikelti ir paversti serafinais. Pagrindinis basherų tikslas - nuversti fenianus ir jų šmėklų kariuomene, grąžinti pasauliui harmonija. Basherai visomis kitomis prasmėmis panašūs į žmones. Jų prikėlimo burtams būtini žmonių dantys. Daugelis jaunu basherų nepraleidžia progos paeksperimentuoti ir per apeigas naudoja gyvūnų dantis. Tokių žaidimų pasekmė - mishou, kuriuos stengiamasi kuo greičiau sunaikinti. Basherai sukūrę mishou dažnai su juo jaučia ryšį, slepiam stengiasi neįduoti.

s p i r i t s

Mirusių žmonių sielos. Žmonėms matomos tik jei pačios to nori. Stipresnės nematomomis gali išlikti ir basheru akivaizdoje. Yra gaudomos medžiotojų, todėl daugiausia lauko leidžia arba fenianų draugijoje arba valkiodamosios po žemę ir keldamos chaosą. Turi telekinezės sugebėjimų, kai kurios - pirokinezes galią. Materealizavusios geba fiziškai kenkti žmonėms, kol būna nematomos pastarieji jaušia jų prisilietimus, kylančią įtampą. Matomos gyvūnams, jas stipriau nei žmonės jaučia ir mishou, kartais net mato.

s e r a f i n e s

Basherų išgelbėtos šmeklos, kitaip tariant - prikelti žmonės. Dažnas serafinas neprisimena savo praeito gyvenimo, todėl susidūrus su žmogumi iš jo praeities gali kilti keblumu. Naujas serafinas pats išsirenka sau vardą. Serafinai turi sparnus ir geba skraidyti, tamsoje jų akys švyti, fiziškai labai ištvermingi. Po prikėlimo ant jų nugaros atsiranda vienodos runos, kurios yra lyg skiriamasis ženklas. Puikus kovotojai ir strategai. Pagrindinė jų užduotis - kovos su feninais ir jų naikinimas. Šmeklų buvimas šalia juos sekina. Vengia susidūrimo su mishou, nes šios dvasios juos fiziškai sekina ir veda link beprotystes. Dažnas tik prikeltas serafinas prisiriša prie jo šmėklą basherui atnešusio medžiotojo, jaučia su juo emocinį ryšį. Prikelti naudojant gyvų žmonių dantis galingesni, nei prikelti naudojant jau mirusiu asmenų dantis. Tokie serafinai turi kokį nors papildomą gebėjimą.

m i s h o u

Keliems nepatyrusiems basherams burtui atlikti panaudojus gyvūnų dantis atsirado mishou. Rūšis kuri išvaizda visai nesiskiria nuo žmonių ir kurią medžioja tiek fenianai, tiek šmėklos, tiek basherai, tiek medžiotojai. Mishou turi unikalų gebėjima priversti žmogū emociškai prie jo prisirišt, o tada ,,suvalgyti" jo siela. Tai nenaudinga nei fenianams, nei basherams. Žmonės be sielos labai retais atvejais sugeba virsti detrianais, kurie prisiriša prie mishou. Daugelis tiesiog neišgyvena ir išnyksta. Mishou atskirti labai sunku, vienintelis skiriamasis bruožas - pilnaties šviesoje jų kraujas žiba lyg sidabras. Jaučia trauką serafinams. Juų dvigubai sustiprinta siela mishou - didžiulis energijos šaltinis. Su kiekviena suvalgyta siela pailgėja mishou gyvenimo trukmė. Mishou geba sužeisti fenianus fiziškai, padarytos žaizdos gyja labai lėtai, bet kol kas retas mishou pareiškia norą dalyvauti fenianų ir basherų kovoje. Šios rūšies pagrindinis tikslas - vilioti žmones ir misti jų sielomis taip prailginant sau gyvenimą. Priklausomai nuo to kokio gyvūno dantys buvo naudojami mishou turi tos gyvūnų rūšies bruožų. Jų išvaizda, bei pomėgiai irgi priklauso nuo to, kaip ir pagrindinis visų gyvūnų instinktas - išgyventi.

h u n t e r s

Žmonės apdovanoti didesne nei paprastai fizine jėga, ištvermingumu ir nuojauta. Dažnas turi įtaigos galią. Pagrindinis medžiotojų tikslas - gaudyti šmėklas ir ieškoti dantų, reikalingų prikėlimo apeigoms. Žmonių tarpe medžiotojai vadinami kapų plėšikais, retas renkasi kelią naudoti gyvų žmonių dantis, bet pasitaiko ir tokių, kurie nepraleidžia progos pakilti basherų akyse ir tepasi rankas traukdami dar gyvų žmonių dantis. Už atliktus darbus iš basherų gauna karulius - magiškus rutuliukus dažniausiai suvertus ant grandinėlės. Rutuliukai magiški ir medžiotojui paprašius gali įvykti koks nors silpnas dalykas susijęs su gamta - reikiama kryptimi papūsti vėjas, nulūžti medžio šaka ar pan.

d e t r i a n e s

Besieliai padarai atsiradę kaip fenianų ir žmonių palikuonys. Jų akys labai tamsios. Šie padarai retai jaučia kokią nors teigiamą emociją. Juos traukia prie žmoniu, kurių sielos ir gyvybe spinduliuojančios akys jiems lyg šviesa tamsoje. Lengvai paklūsta mishou, kurie savyje turi ne vieno žmogaus sielą. Apie juos mažai kas žino, todėl kol kas gali gyventi ganėtinai saugūs, vengdami susitikimo su fenianais. Būdami šalia žmonių sukelia jiems liūdesį ir minta jų neigiamomis emocijomis. Daugelis sukuria šeimas, bet santuokos išyra sutuoktiniui išprotėjus nuo depresijos.« The human heart beats approximately 4,000 times per hour and each pulse, each throb, each palpitation is a trophy engraved with the words “you are still alive.” You are still alive. Act like it. »
Atgal į viršų Go down

rūšių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WELCOME! :: from which stars have we fallen to meet each other here?-